WGA DOSTIH ALSÓNÉMEDI

2016-09-24 WGA dostih Alsonomedi


Vážení účastníci,
dovolte mi Vás přivítat na prvním závodě WGA. Původně jsme v letošním roce se závody nepočítali, ale díky našim maďarským přátelům máme si možnost vše odzkoušet, sladit tým a stanovit optimální podmínky.

Jsme rádi, že jste nám dali důvěru a doufám, že si vše krásně užijeme bez zbytečných emocí. Přeji všem pěkný zážitek a psům spokojené běhání ve zdraví. V případě dotazu neváhejte a oslovte mě, jsme tu dnes pouze pro Vás.

Václav Holoch, prezident WGA


Datum konání: 24. 9. 2016
Pořadatel: WGA, MAVE, CGWF
Místo konání: Dostihová dráha Agarpark Alsónemédi, Maďarsko,
Adresa: Főúti erdő 11, Alsónemédi 2351
GPS: 47°17´29.7´´N, 19°11´03.2´´E

Váhový dostih pro Italské chrtíky a vipety, open bodovací dostih pro ostatní plemena sk.X. a vyjmenovaná plemena sk.V. (Basenji, Pharaoh Hound, Podenco Ibizengo, Podenco Canaro, Podenco Portugues, Podenco Andaluz, Kritikos Lagonikos, Chortaja Borzaja, Silken Windsprite-LHW, Taigan)

Sponzoři: DG DogGear, Husse Czech Republic
Vedoucí dostihu: Václav Holoch
Kancelář: MAVE, CGWF, Terka Marková
Technické zabezpečení, kantýna: MAVE Alsónemédi Agarpark

Podmínka účasti: platná jakákoliv dostihová licence nebo tréninková karta s minimálně 2 splněnými společnými běhy. Dosažený minimální věk, italští chrtíci a vipeti 15 měsíců, ostatní plemena 18 měsíců.

Přejímka: 7,30-9,30 hodin
Přejímka začíná veterinární kontrolou, po které následuje vážení psa v klidném postoji bez obojku či postroje. Poté následuje zaplacení startovného.

Začátek dostihu: 10:00

Parametry dráhy: Italští chrtíci, whippeti, ostatní malá plemena – 370 m, senioři – 280 m, ostatní plemena 480m, písková dráha s vnitřním nekonečným zajícem „Schultz system“, videočasomíra, klopené zatáčky

Dostihový řád: Platí ustanovení DaC řádu FCI s výjimkou dotčených ustanovení daných systémem běhání na váhové kategorie a systémem oceňování WGA. V případě sporu je rozhodné stanovisko vedoucího závodu.

Postup: Italští chrtíci a whippeti startují ve váhových kategoriích, postup podle časů, greyhoundi a magyar agáři anglický systém 1 běh, košík pro italské chrtíky není povinný. Pokud není v kategorii naplněn počet 6 psů jednoho pohlaví a nejméně 3 psů druhého pohlaví, běží se mix.

Startovné: 17 Euro, 5300 HUF